Manikúra a pedikúra včetně nehtové modeláže


O kurzu Manikúra a pedikúra včetně nehtové modeláže

Manikúra

Upravené ruce a zdravé nehty jsou vizitkou každého. Nejen ženy, ale i muži by svým rukám měli věnovat kvalitní a pravidelnou péči. Samotný název má svůj původ v latinských slovech manus, znamenající ruka a curares, neboli péče. Tato kosmetická procedura se tedy zabývá péčí o celé ruce. Naučíte se, jak správně pečovat o své nehty a jejich okolí. Součástí kurzu je také modeláž nehtů, která je vhodná nejen z estetického důvodu, ale i v případě slabých a lámavých nehtů. Manikúra je chápána hlavně jako kosmetická záležitost, ale je důležitá i z lékařského hlediska např. při plísňových infekcích.

Pedikúra

Tak jako se staráme o vlasy, pleť či tělo, bychom měli věnovat pozornost i svým nohám a chodidlům neboť jsou nejvíce zatěžovanou částí našeho těla, a proto si zaslouží kvalitní péči. Touto kosmetickou procedura se rozumí právě pedikúra a vy se nyní můžete v našem kurzu naučit, jak správně pečovat o kůži a nehty pomocí mokré metody, která je prováděna je klasickou obdobou domácí péče o nohy. Naučíte se také zacházet s pedikérskými přístroji, dozvíte se více o anatomii a dermatologii a mnoho dalšího. Součástí kurzu je i modeláž nehtů, kterou jistě ocení všechny ženy.

Po úspěšném absolvování kurzu budete vyškoleni v oboru pedikérských a manikérských služeb. Předpokladem úspěšné práce v tomto oboru je včetně teoretických a praktických dovedností také trpělivost, kreativita a chuť učit se novým poznatkům.


Cena, Místo konání, Podmínky, Platba, Formy studia
Délka kurzu: 190 hodin

Formy studia:
  • Víkendové (pouze So,Ne)
  • Intenzivní (vždy pouze Po-Pá)
  • Večerní (vždy pouze Po,St anebo Ut,Ct)
  • Individuální kurz (po dohodě dle možností
více
více

Podmínky přijetí na kurz: Věk nad 18 let, min. SŠ vzdělání, pozitivní osobnost!

Místo konání kurzu: V našich učebnách

Cena: 9 600 Kč
rekvalifikační masérský kurz

Pokud potřebujete potvrzení pro úřad práce, nyní máte možnost si potvrzení vygenerovat online zde

více
více

Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze
učebna učebna učebna

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách zde.

Akreditace Ministerstva školství
Akreditace kurzu Kurz vlastní akreditaci MŠMT a pravidelně prochází úspěšným akreditačním řízením bez připomínek. V Dexter Academy máte jistotu stálé kvality a plné profesionality i po mnoha letech.

Mezinárodní akreditace kurzu
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni kurzu, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento kurz byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA
masérské kurzy S každou přihláškou na kurz v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování kurzu můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní škola Dexter Academy má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po kurzu, vždy vám vyjde vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů.

MASAZE-OBCHOD.cz
Nejlevnější masérské potřeby v České republice. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Máte dotaz? napište nám


E-mail:
Dotaz: 
               Kontrolní obrázek
Opište prosíme kód z obrázku     
    


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Manikúra a pedikúra včetně nehtové modeláže - intenzivní


PRAHA: Manikúra a pedikúra včetně nehtové modeláže - víkendový


banner
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!